Zapraszamy do zapoznania się z ofertą okien renomowanej firmy Lanko.

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem okien tej firmy.

Okna Eforte Energy bardzo szybko zdobywa uznanie na rynku polskim i europejskim nie tylko wśród użytkowników, ale również wśród producentów i specjalistów branży stolarki otworowej. 

Został uhonorowany wieloma nagrodami - TOP Builderem 2011, przyznawanym corocznie przez redakcję miesięcznika „Builder” najlepszym rozwiązaniom dla budownictwa i architektury, a także Złotym Filarem Budownictwa.

Jego wyjątkowe parametry zostały również docenione w największym konkursie promującym jakość w polskich przedsiębiorstwach - Energy otrzymał nagrodę EKO JAKOŚĆ ROKU 2012.

Doskonałe parametry termoizolacyjne okien Prestige ST, uzyskane dzięki głębokości zabudowy 76mm, gwarantują przyjazny klimat w każdym wnętrzu.

Okna Prestige ST to również nieograniczone możliwości aranżacji. Profile skrzydeł dostępne są w wersjach: skrzydło niezlicowane, skrzydło półzlicowane zaokrąglone.

Prestige został zaprojektowany z myślą o bezproblemowym użytkowaniu przez wiele lat. 

Zgrzewalna uszczelka, koekstrudowana w procesie produkcji profilu, wykonana została z nowoczesnego, odpornego na warunki atmosferyczne tworzywa TPE. Warto także zwrócić uwagę na system odprowadzania wody z profilu, uniemożliwiający przedostawanie się wody do wewnątrz, a tym samym zapobiegający korozji wzmocnień. Z kolei 25-milimetrowy wrąb szybowy zapewnia maksymalne zachodzenie profilu na szybę, a dzięki temu jej bezpieczne i stabilne osadzenie.

Okna Prestige MD Rond pozwalają na zastosowanie pakietu szybowego o maksymalnej grubości do 45mm oraz na wykorzystanie skutecznych okuć antywłamaniowych. Unikalny zaczep listwy przyszybowej zapewnia bardzo dobre zabezpieczenie przed włamaniem.

Okna Prestige MD Rond w wersji wypełnione pianką,pozwala na uzyskanie znakomitego współczynnika izolacji termicznej U=0,74 W/m²K oraz najlepszą możliwą izolację akustyczną.

Okna Prestige MD Rond dostępne są w bogatej palecie 40 barw, w tym również w specjalnych foliach Titanium.

Okna Arcade Classic to systemy profili okiennych, które dzięki swoim klasycznym kształtom doskonale wpisują się zarówno w budynki o nowoczesnej, jak i tradycyjnej architekturze, zapewniając jednocześnie dobrą izolację termiczną. To optymalne połączenie bardzo dobrych parametrów użytkowych oraz estetyki.

5-komorowa konstrukcja okien o głębokości zabudowy 71mm gwarantuje bardzo dobre parametry izolacyjności cieplnej. Okna z profili Arcade zdecydowanie wyróżniają nowoczesne, zaokrąglone linie. 

Są wyrazistym elementem elewacji i charakterystycznym detalem wnętrza.

Różne kształty skrzydeł pozwalają dostosować okno do każdego stylu architektonicznego.

Okna Arcade Classic są ekonomiczne, spójne i ponadczasowe. Są dostępne w wielu różnych kolorach i dwóch wersjach skrzydła - półzlicowanym oraz prostym.

Arcade Comfort głębokość zabudowy 71mm najwyższa na rynku z tego typu okien to doskonała propozycja dla tych, którzy szukają produktu o możliwie najlepszego różniącego od okien Classic tylko wysokością ramy z 63mm na 73mm wyższe skrzydło spełnia możliwości montażu prowadnicy do rolet zewnętrznych.

Okna z tej serii spełniają wszystkie europejskie normy. Są także klasyczne i eleganckie, dzięki czemu wkomponują się w niemal każde wnętrze.

Główną zaletą tej serii okien jest wyjątkowo niski współczynnik przenikania ciepła, co w połączeniu z bardzo dobrą izolacją hałasu oznacza spełnienie marzeń wszystkich, którzy cenią sobie ciepło i ciszę domowego ogniska.