Prezentujemy produkty idealne dla wszystkich osób, które cenią nowoczesne i praktyczne rozwiązania w zakresie wystroju swoich wnętrz. W naszym asortymencie znajdą Państwo solidne oraz estetyczne karnisze metalowe. 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, postanowiliśmy udostępnić te dekoracje zarówno w wersji klasycznej, jak i nowoczesnej. Teraz każdy z Państwa będzie mógł wybrać karnisze pasujące do oryginalnej stylizacji własnych wnętrz.

Polecamy rozmaite wyroby z serii Classic, Modern czy Ellegante, imitujące efekt stali nierdzewnej. 

Jesteśmy pewni, że nasza propozycja zdobędzie uznanie nawet najbardziej wymagającego Klienta. Na zadowolenie użytkowników tych produktów wpływa zarówno jakość ich wykonania, jak i uniwersalny wygląd oraz niezwykle atrakcyjna cena.  W zależności od indywidualnych preferencji i upodobań naszych Klientów, w naszym asortymencie znajdują się rozmaite zakończenia karniszy. Mogą Państwo wybrać wykończenie w kształcie płomyka, kuli bądź gałązki. Ponadto, oferta obejmuje produkty w odmiennych wymiarach i kolorach. Różne grubości i długości dostępne w magazynie.

Zapraszamy!

POJEDYNCZE

PODWÓJNE